DM

Június 20-án második alkalommal szervezte meg a Dunamelléki Egyházterület a Duna Misszió nevet viselő missziós képzését. A nap fő előadója Sylvia Cariotoglou volt, a Transzeurópai Divízió Misszió Osztályának vezetője, aki rövid, frappáns és gyakorlatias előadásaiban arra ösztönözte az egybegyűlt testvéreket, hogy gondolják végig, mit tehetnek egyénileg és közösségileg azért, hogy a környezetünkben élők elköteleződjenek Krisztus mellett, megmaradjanak a hitben, és ezáltal a közösségek növekedjenek.

A nap gyakorlatiasságát növelte, hogy öt, Magyarországon jól működő missziós terület beszámolójával is megismerkedhettek a résztvevők.

Ezen a napon mutatkozott be az új VitalBusz szerelvény is, ami egy professzionális testösszetétel analizáló készülékkel kiegészítve várta az érdeklődőket.

Mihalec Gábor a Magyar Unió Családi Osztályának nevében a péceli és zuglói gyülekezetek részére átadta a „Családbarát Gyülekezet” kitüntetést.

A közel 200 résztvevővel megtelt teremben gyönyörű dallamok csengtek fel az Aranyeső Zenekar vezetésében.

Bízunk benne, hogy a nap elérte célját, hogy a testvérek inspiráltan és motiváltan tértek haza, új ötletekkel gazdagodva!

Isten tegye gyümölcsözővé kapcsolódásainkat!

ÁrPa